Mladá Boleslav Menu

Experience the Authentic Taste of Indian Food.

VEGETARIÁNSKÉ PŘEDKRMY / VEGETARIAN STARTERS

 • Papadum / Papadum 1ks/1pcs

  25

  Křehká křupavá placka z čočkové mouky; na výběr jemná a kořeněná. Crispy thin flatbread prepared from lentil flour; soft, or spicy one can be chosen.

 • Cibule Bhájí 5 ks / Onion Bhaji 5pcs (A1, 11)

  145

  Placičky z nasekané cibule ochucené ajwainem a dalším kořením. Batter-fried onion pieces flavoured with Ajwain and selected Herbs.

 • Sýrová Pakora 5 ks / Cheese Pakora 5pcs (A1, 7)

  160

  Fritovaný kořeněný domácí sýr „paneer“ ochucený ajwainem obalený v cizrnové mouce. Fried spicy homemade cheese “paneer“ flavoured with ajwain and dusted in chickpea flour.

MASOVÉ PŘEDKRMY / MEAT STARTERS

 • Kuřecí sikhský kebab / Chicken seekh kebab 120 g (A1)

  145

  Kč Pikantní mleté kuřecí maso ochucené zázvorem, citrónem a zeleným koriandrem. Spicy minced chicken meat dusted in chickpea flour flavoured with kasoori methi and coriander.

 • Jehněčí sikhský kebab / Lamb seekh kebab 120 g (A1)

  160

  Pikantní mleté jehněčí maso ochucené řeckým senem a koriandrem. Spicy minced lamb meat dusted in chickpea flour flavoured with fenugreek and coriander.

 • Kuřecí lízátka / Chicken lollipops 130 g (A1, 3)

  130

  Marinovaná smažená kuřecí křídla. Deep-fried marinated chicken wings.

 • Kuřecí Pakora 4 ks / Chicken Pakora 4 pcs (A1, 3)

  125

  Fritovaná kuřecí prsíčka marinovaná v cizrnové mouce a koření. Chicken breast chunks marinated in gram flour and spices, deep-fried.

SALÁTY / SALADS

 • Zeleninový talíř / Vegetable plate 150 g

  140

  Neochucená krájená zelenina: paprika, rajče, okurka a listový salát. Chopped vegetables without flavourings: capsicum, tomatoes, cucumber, and lettuce.

 • Hráškový salát / Green peas Salad / Mutter Chat 150 g (A7)

  135

  Jemně kořeněné brambory, hrášek a rajčata v jogurtovém dresinku s citrónem a zeleným koriandrem. Potatoes, green peas, and tomatoes in yogurt dressing with lemon and green coriander.

 • Cizrnový salát / Aloe Chana Chat 150 g (A7, 12)

  140

  Jemně kořeněné brambory, cizrna a rajčata v jogurtovém dresinku s citrónem a zázvorem. Potatoes, chickpeas, and tomatoes in yogurt dressing with lemon and ginger

 • Salát s kuřecími kousky Tikka / Chicken Tikka Salad 100 g (A7, 10)

  235

  Pikantní kuřecí kousky marinované v kořeněném jogurtu připravené v tandůru s okurkovým salátem, rajčaty a paprikou v jogurtovém dresinku. Spicy chicken pieces marinated in spicy yogurt prepared in Tandoori oven and served with salad from cucumber, tomatoes, and capsicum in yogurt dressing

 • Salát s jehněčím sikhským kebabem / Lamb seekh kebab Salad 120 g (A7)

  185

  Pikantní mleté jehněčí marinované v kořeněném jogurtu připravené v tandůru s okurkovým salátem, rajčaty a paprikou v jogurtovém dresinku. Spicy minced lamb marinated in spicy yogurt prepared in Tandoori oven and served with salad from cucumber, tomatoes, and capsicum in yogurt dressing.

 • Salát s kuřecím sikhským kebabem / Chicken seekh kebab Salad 120 g (A7)

  170

  Pikantní mleté kuřecí marinované v kořeněném jogurtu připravené v tandůru s okurkovým salátem, rajčaty a paprikou v jogurtovém dresinku. Spicy minced chicken marinated in spicy yogurt prepared in Tandoori oven and served with salad from cucumber, tomatoes, and capsicum in yogurt dressing.

POKRMY PŘIPRAVENÉ V TANDŮRU / TANDOORI SPECIALS

 • Kuřecí kousky / Chicken tikka 200 g (A7, 10)

  205

  Kč Marinované kuřecí maso bez kosti, pečené v peci tandůr. Marinated boneless chicken meat baked in a tandoori oven.

 • Rybí kousky „Amritsari“ / Amritsari fish tikka 300 g (A3, 4, 7, 8)

  205

  Kousky lososa marinované v citronu a černém pepři, pečené v tandůru, s krustou z kešu oříšků a mandlí. Salmon fish marinated in lemon juice and black pepper, prepared in a tandoori oven covered in cashew and almond paste.

 • Krevetí kousky „Maharaja“ / Prawn Maharaja tikka 200 g, velikost/size 31/40

  270

  Krevety marinované v citronové šťávě a černém pepři, připravené na červeném víně. King prawns marinated in lemon juice and black paper with tandoori masala served in red wine flavour

INDICKÉ SPECIALITY / INDIAN SPECIALITIES

 • Sladko-pálivé kuře / Chilli-sweet chicken 200 g

  215

  Sladko-pálivé kuřecí kousky se sójovou omáčkou, česnekem, zázvorem, jarní cibulkou a paprikou. Sweet and chili taste chicken pieces sautéed in soya sauce with ginger, garlic, spring onion, and pepper.

 • Pikantní medové brambory / Honey chilli potatoes 150 g

  165

  Sladko-pálivé brambory v soté z jarní cibulky a česnekem se sezamovými semínky. Sweet and spicy potato fingers, sautéed with spring onion and garlic, and sesame seeds.

 • Kuřecí rizoto / Chicken biryani 350 g

  195

  Kousky kuřecího masa v pikantním rizotu z basmati rýže se speciálním kořením. A spicy basmati rice dish with biryani spice and chicken meat.

 • Jehněčí rizoto / Lamb biryani 350 g

  250

  Jehněčí maso v pikantním rizotu z basmati rýže se speciálním orientálním kořením.   A spicy basmati rice dish with biryani spice and lamb meat.  

 • Vegetariánské rizoto / Vegetable biryani 350 g (A9)

  185

  Kousky zeleniny v pikantním rizotu z basmati rýže se speciálním orientálním kořením.  A spicy basmati rice dish with biryani and vegetable.  

 • Krevetí rizoto / Prawn Biryani 350 g (A2)

  260

  Krevety v pikantním rizotu y basmati rýže se speciálním orientálním kořením. A spicy basmati rice dish with biryani and prawns.

HLAVNÍ VEGETARIÁNSKÉ CHODY / MAIN VEGETARIAN COURSES

 • Paňdžábská cizrna / Punjabi chana 220 g (A7)

  160

  Cizrna vařená v cibulovo-rajčatové omáčce se zeleným koriandrem a zázvorem. Chickpeas cooked in tomato-onion gravy, topped with green coriander and ginger

 • Sýrový lababdar / Paneer lababdar 220 g (A7)

  165

  Kostky domácího tvarohového sýra se smetanou v husté rajčatově-cibulové omáčce ochucené zeleným kardamomem, zázvorem a zeleným koriandrem. Cubes of cottage cheese made with rich tomato and onion gravy flavored with green cardamom and ginger finished with cream.

 • Vegetariánský kahari / Vegetarian kahari 220 g (A7, 9)

  150

  Zahuštěná středně kořeněná omáčka z domácího sýru obsahující soté y papriky, rajčat a cibule s celým koriandrem a kmínem v husté rajčatově cibulové omáčce s příchutí koriandru a řeckého sena. Sautéed homemade cheese with green pepper, tomato, onion cubes flavoured with whole coriander, and cumin seed cooked in rich onion tomato gravy with the flavour of coriander and kasoori methi.

 • Paneer mutter masala (A7)

  165

  Jemně pikantní hustá krémová omáčka Masala z cibule a rajčat s domácím sýrem. Spicy gravy of Onion & tomato with homemade cheese.

 • Čočka tarka / Dhal tarka

  160

  Pikantní žlutá čočka vařená s cibulí, rajčatz a česnekem, ochucená kmínem a zeleným koriandrem. Spicy yellow lentils prepared with onion, tomatoes, and garlic flavoured with cumin and green coriander

 • Palak paneer 220 g (A7)

  165

  Sýr vařený ve špenátové pyre se směsí domácího koření, dochucený česnekem. Fresh white cheese prepared in spinach puree with a home spice mix, seasoned with garlic

HLAVNÍ KUŘECÍ JÍDLA / MAIN CHICKEN COURSES

 • Kuře na másle / Butter Chicken 220 g (A7)

  180

  Kuřecí maso připravené v tandůru, na másle a smetaně v omáčce z čerstvých rajčat s řeckým senem, zázvorem a kardamomem. Creamy boneless tandoori chicken in a fresh tomato gravy, flavored with fenugreek, ginger, cardamom, kasoori methi, and finished with cream

 • Kuřecí tikka masala / Chicken Tikka Masala 220 g (A7, 10)

  185

  Pečené kuřecí kousky marinované v jemně pikantní marinádě s hustou krémovou omáčkou Masala. Roasted chicken pieces marinated in creamy, mildly spicy Masala sauce.

 • Kuřecí Vindalů / Chicken Vindaloo 220 g (A7)

  185

  Velmi ostrý pokrm s kořením intenzivní chuti s citrónem a brambory. A very hot dish with a touch of rich spices, lemon, and potatoes.

 • Kuřecí Karáhí / Chicken Karahi 220 g (A7)

  175

  Soté z papriky, rajčat a cibule s celým koriandrem a kmínem v husté rajčatově cibulové omáčce s příchutí koriandru a řeckého sena. Green, red and yellow pepper, tomato, and onion cubes sautéed with whole coriander and cumin seeds in thick rich-flavored onion and tomato gravy finished with coriander and kasoori methi.

 • Kuřecí Korma / Chicken Korma 220 g (A7, 8)

  185

  Jemná krémová korma vařená s kešu, mákem, sušeným mlékem, strouhaným kokosem, smetanou a máslem se šafránovou příchutí. Pieces of chicken in mild creamy korma sauce with cashews, poppy seeds, khoya, shredded coconut, cream, butter, and saffron flavour

 • Kuřecí Lababdar / Chicken Lababdar 220 g (A7)

  180

  Jemné kostky kuřecího masa v husté smetanové omáčce s rajčaty a cibulí ochucené kardamomem, zázvorem a zeleným koriandrem. Mild cubes of roasted chicken with rich onion tomato gravy flavoured with cardamom, ginger, and green coriander. All this is finished with cream.

 • Kuřecí Madrás / Chicken Madras 220 g (A7)

  180

  Oblíbený sytý pokrm ostré a kyselé chuti v rajčatovo-cibulové omáčce s chilly a indickým tamarindem. A traditional dish of rich hot and sour taste extensively prepared with chilly, tamarind, tomato, and onion gravy

 • Mangové kuře / Mango Chicken 220 g (A7, 8)

  225

  Kuřecí kousky ve smetanové mango omáčce, provoněné koriandrem a římským kmínem, jemně pikantní. Chicken pieces in creamy mango sauce, scented with coriander and Roman cumin, slightly spicy.

 • Kuře Maharaja / Chicken Maharaja 220 g (A7, 8)

  185

  Kuřecí kousky ,,malai tikka“ pečené v tandůru připravené s nasekaným česnekem, cibulí a rajčaty v krémové kořeněné omáčce s chutí kešu a černého pepře. Chicken pieces, malai tikka“baked in Tandoori oven prepared with chopped garlic, onion, and tomatoes in a creamy spicy sauce with the taste of cashew nuts and black pepper.

 • Kuřecí palak / Chicken palak 220 g (A7)

  170

  Chutné kuřecí vařené ve špenátovém pyré s domácí směsí koření zjemněné máslem a dochucené česnekem. Chicken cooked in spinach puree with a homemade mixture of spices refined with butter and seasoned with garlic.

 • Kuřecí kari / Chicken curry 220 g (A7)

  170

  Kousky kuřecího masa s kari kořením a smetanou. Chicken bits with curry spices and cream.

HLAVNÍ JEHNĚČÍ CHODY / MAIN LAMB COURSES

 • Jehněčí Rogan Josh / Lamb Rogan Josh 220 g

  240

  Pomalu vařený jemně okořeněný pokrm připravený z mnoha ingrediencí jako česnek, zázvor, mandle a cibule, okořeněný kardamomem, pepřem a kurkumou. A slowly cooked dish prepared from many ingredients such as garlic, ginger, almonds, and onion, spiced with cardamom, pepper, and turmeric.

 • Jehněčí Korma / Lamb Korma 220 g

  245

  Jemné jehněčí kari, nejprve marinované v jogurtu, poté osmažené s nakrájenou cibulí, rajčaty a pískavicí (řecké seno), nakonec naložené v lehce okořeněné kokosové omáčce. Mild lamb curry, firstly marinated in yogurt then sautéed with sliced onions, tomatoes and fenugreek finished in a lightly spiced coconut sauce.

 • Jehněčí Madrás / Lamb Madras 220 g (A7)

  250

  Toto lahodné pikantní tradiční jídlo pochází z jihu Indie. Jehněčí maso připravené s jihoindickým kořením. Pokrm, který ohromí Vaše chuťové pohárky. Tender lamb cooked with southern Indian spices. A dish that does wonders to your taste buds.

 • Jehněčí Jalfrezi / Lamb Jalfrezi 220 g (A7)

  250

  Velmi ostrý pokrm s cibulí na tenké nudličky, kmínem a rajčaty v rajčatově-cibulové omáčce, ochucený zázvorem a zeleným chilli. Very hot julienne onion, capsicum, and tomato cooked in onion and tomato gravy, flavour with ginger, and green chilly.

 • Jehněčí Mizadi / Lamb Mizadi 220 g (A7, 8)

  255

  Jemný pokrm obsahující jehněčí kousky připravené v omáčce z kešú oříšků, mandlí, čerstvých rajčat, cibule a máty. Mild dish with lamb meat and sauce made from cashews, almonds, fresh tomatoes, onion, and mint

 • Jehněčí Palak / Lamb Palak 220 g (A7)

  240

  Chutné jehněčí ve špenátovém pyré s domácí směsí koření zjemněné máslem a dochucené česnekem. Lamb cooked spinach purée with a homemade mixture of spices refined with butter and seasoned with garlic.

HLAVNÍ MOŘSKÉ POKRMY / MAIN SEAFOOD COURSES

 • Krevetí masala / Prawn masala 220 g,

  230

  Pečené kousky krevet marinované v jemně pikantní marinádě s hustou krémovou omáčkou Masala. Roasted prawn pieces marinated in creamy, mildly spicy Masala sauce.

 • Rybí kari / Goa fish curry 220 g (A4, 7)

  230

  Kousky lososu v krémové omáčce s kokosovým mlékem. Salmon pieces in a creamy sauce with coconut milk:

 • Krevetí Korma / Prawn Korma 220 g (A2, 7, 8)

  235

  Jemná krémová korma vařená s kešu, mákem, sušeným mlékem, strouhaným kokosem, smetanou a máslem se šafránovou příchutí. Mild creamy korma sauce with cashews, poppy seeds, khoya, shredded coconut, cream, butter, and saffron flavor.

 • Krevetí Madrás / Prawn Madras 220 g (A7)

  235

  Toto lahodné pikantní jídlo pochází y Indie. Pečené kousky krevet připravené s jihoindickým kořením. Pokrm, který ohromí vaše chuťové pohárky. Tender prawn cooked with southern Indian spices. A dish that does wonders to your taste buds

 • Krevetí karáhí / Prawns Karahi 220 g (A7)

  235

  Soté y papriky, rajčat, a cibule s celým koriandrem a kmínem v husté rajčatové omáčce s příchutí koriandru a řeckého sena. Green, red and yellow pepper, tomato, and onion cubes with whole coriander and cumin seeds in the rich-flavored onion and tomato gravy finished with coriander and kasoori methi.

PŘÍLOHY / SIDEDISHES

 • Základní naan / Plain naan

  49

  Křupavá placka připravená v hliněné peci tandůr. Crispy bread prepared in special clay tandoori oven.

 • Česnekový naan / Garlic naan

  60

  Křupavá placka připravená v hliněné peci Tandůr, plněná česnekem. Crispy bread prepared in special clay tandoori oven, flavoured with garlic and butter.

 • Sýrový naan / Cheese naan

  85

  Křupavá placka připravená v hliněné peci tandůr, plněná domácím jemným sýrem. Crispy bread prepared in special clay tandoori oven, filled with homemade soft cheese.

 • Bramborový naan / Aloo naan

  70

  Křupavá placka připravená v hliněné peci tandůr, plněná bramborem. Crispy bread prepared in special clay tandoori oven, filled with potatoes.

 • Kokosový naan / Peshawari naan

  85

  Křupavá placka připravená v hliněné peci tandůr, plněná mandlemi, kokosem a ořechy. Crispy bread prepared in special clay tandoori oven, filled with almonds, coconut, and peanuts.

 • Bílá rýže basmati / White basmati rice 200 g

  45

    

 • Hrášková rýže basmati / Pulao basmati rice 200 g

  50

  Rýže basmati se zeleným hráškem. Basmati rice with green peas.

 • Kašmírová Rýže Basmati / Kashmiri Rice 200 g (A7, 8, 12)

  60

  Rýže Basmati se smetanou, ovocem, kešu a pistáciemi. Kashmiri Basmati rice mixed with Fruits and Nuts.

DEZERTY / DESSERTS

 • Gulab Jamun

  75

  Knedlíčky z domácího těsta ve sladkém sirupu. Homemade dumpling in sweet syrup.

 • Soan Papdi 100 g (A8)

  75

  Sladký dezert s mandlemi s pistáciemi. Je velmi sladký, ale zároveň velmi lehký. Vyrobeno z rostlinného ghee (přepuštěného másla). Sweet dessert with almond and pistachios. It is very sweet, but at the same time very light. Made from vegetable ghee (clarified butter).

 • Zmrzlina Kulfi Matka / Ice-cream Kulfi Matka 200 g (A8, 7)

  110

  Delikátní zmrzlina dle originální keramické misce, kterou si můžete odnést s sebou. Příchuť dle aktuální nabídky: mango, liči, pistácie. Delicious ice cream according to original Indian recipe, served in oriental style ceramic bowl, which you can take away. Taste of actual availability: mango, lichee, pistacia.

 • Mangový Kheer / Mango Kheer 125 g

  75

  Rýžový pudink s exotickou mangovou chutí. Rice pudding with an exotic mango taste.

POLÉVKY / SOUPS (325 ml)

 • Kuřecí Mančao polévka / Manchon chicken soup (A7, 9)

  0

  Kuřecí polévka s jemně nasekaným česnekem, houbami a zelím, zdobená smaženými nudlemi.  

  Chicken soup with fine chopped garlic, mushrooms, cabbage and garnished with fried noodles

 • Rajčatová polévka / Tamatar Ka Shorba (A7, 9)

  0

  Jemná aromatická rajčatová polévka. Silky and aromatic tomato soup.

 • Polévka z cizrnové čočky / Chana dal soup (A9)

  60

  Polévka ze žluté čočky a cizrny, ochucená česnekem a citronem. Soup from lentilchickpeas with lemon and garlic taste.